PRAWNIK ŚRODA WIELKOPOLSKA

Potrzebujesz pomocy prawnej i mieszkasz w Środzie Wielkopolskiej? Zachęcamy do kontaktu – wiemy, że nasi Klienci nie zawsze mogą dojechać do naszej siedziby, dlatego po wcześniejszym umówieniu wizyty, to my dojeżdżamy do ich domów czy firm. Głównym celem naszej praktyki adwokackiej jest zagwarantowanie skutecznej i szybkiej pomocy prawnej zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Nasza kancelaria adwokacka zapewnia zastępstwo procesowe, a także pomoc pozasądową.

Prawnik Środa Wielkopolska

Szukasz kancelarii adwokackiej w Środzie Wielkopolskiej? Oferujemy nie tylko doradztwo prawne – współpracujemy ze specjalistami z różnych branż, rzeczoznawcami czy tłumaczami, dlatego mamy pewność, że spełnimy Państwa wymagania pod każdym względem.

Dowiedz się więcej
Kancelaria adwokacka

Zajmujemy się m.in. sprawami z zakresu prawa karnego, rodzinnego, cywilnego, gospodarczego oraz administracyjnego. Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny, dlatego w razie potrzeby dojeżdżamy do konkretnej miejscowości – Środa Wlkp. to jedno z takich miast.

Dowiedz się więcej
Siedziba kancelarii

Nasza kancelaria adwokacka znajduje w centrum Poznania, jednak dobrze wiemy, że nasi Klienci nie zawsze mają możliwość przyjazdu do naszej siedziby. Właśnie dlatego po wcześniejszym umówieniu wizyty, dojeżdżamy do takich miast jak np. Środa Wielkopolska.

Dowiedz się więcej

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYMI ADWOKATAMI!

Dowiedz się więcej

ADWOKACI – ŚRODA WLKP.

Kancelaria adwokacka Środa Wielkopolska

ADWOKAT BARTŁOMIEJ MARKIEWICZ

KANCELARIA ADWOKACKA BARTŁOMIEJ MARKIEWICZ

W swojej pracy zawodowej koncentruje się głównie na zagadnieniach związanych z organizacją i funkcjonowaniem przedsiębiorstw na wszystkich polach prowadzonej działalności gospodarczej. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie pomocy prawnej udzielanej w sprawach karnych, a także cywilnych ze szczególnym uwzględnieniem spraw rodzinnych i spadkowych.

Dowiedz się więcej
Prawnik Środa Wielkopolska

ADWOKAT KRZYSZTOF ŚPIEWAK

KANCELARIA ADWOKACKA KRZYSZTOF ŚPIEWAK

W swojej pracy zawodowej koncentruje się głównie na kwestiach związanych z organizacją wewnętrzną przedsiębiorstw oraz optymalizacją ich funkcjonowania w stosunkach z innymi podmiotami. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa karnego w tym karnego skarbowego oraz prawa cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem spraw rodzinnych zwłaszcza związanych z władzą rodzicielską, porwaniami rodzicielskimi.

Dowiedz się więcej

ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

Kancelaria prawna Środa Wielkopolska
Kancelaria prawna Środa Wielkopolska
Prawnik Środa wlkp
Adwokat Środa Wielkopolska
Adwokat Środa wlkp