PRAWNIK GRODZISK WIELKOPOLSKI

Potrzebujesz pomocy prawnej i mieszkasz w Grodzisku Wielkopolskim? Zachęcamy do kontaktu – wiemy, że nasi Klienci nie zawsze mogą dojechać do naszej siedziby, dlatego po wcześniejszym umówieniu wizyty, to my dojeżdżamy do ich domów czy firm. Głównym celem naszej praktyki adwokackiej jest zagwarantowanie skutecznej i szybkiej pomocy prawnej zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Nasza kancelaria adwokacka zapewnia zastępstwo procesowe, a także pomoc pozasądową.

Prawnik Adwokat Grodzisk Wielkopolski

Szukasz kancelarii adwokackiej w Grodzisku Wielkopolskim? Oferujemy nie tylko doradztwo prawne – współpracujemy ze specjalistami z różnych branż, rzeczoznawcami czy tłumaczami, dlatego mamy pewność, że spełnimy Państwa wymagania pod każdym względem.

Dowiedz się więcej
Kancelaria adwokacka

Zajmujemy się m.in. sprawami z zakresu prawa karnego, rodzinnego, cywilnego, gospodarczego oraz administracyjnego. Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny, dlatego w razie potrzeby dojeżdżamy do konkretnej miejscowości – Grodzisk Wielkopolski to jedno z takich miast.

Dowiedz się więcej
Siedziba kancelarii

Nasza kancelaria adwokacka znajduje w centrum Poznania, jednak dobrze wiemy, że nasi Klienci nie zawsze mają możliwość przyjazdu do naszej siedziby. Właśnie dlatego po wcześniejszym umówieniu wizyty, dojeżdżamy do takich miast jak np. Grodzisk Wielkopolski.

Dowiedz się więcej

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYMI ADWOKATAMI!

Dowiedz się więcej

ADWOKACI – GRODZISK WIELKOPOLSKI

Prawnik Adwokat Grodzisk Wielkopolski

ADWOKAT BARTŁOMIEJ MARKIEWICZ

KANCELARIA ADWOKACKA BARTŁOMIEJ MARKIEWICZ

W swojej pracy zawodowej koncentruje się głównie na zagadnieniach związanych z organizacją i funkcjonowaniem przedsiębiorstw na wszystkich polach prowadzonej działalności gospodarczej. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie pomocy prawnej udzielanej w sprawach karnych, a także cywilnych ze szczególnym uwzględnieniem spraw rodzinnych i spadkowych.

Dowiedz się więcej
Prawnik Adwokat Grodzisk Wielkopolski

ADWOKAT KRZYSZTOF ŚPIEWAK

KANCELARIA ADWOKACKA KRZYSZTOF ŚPIEWAK

W swojej pracy zawodowej koncentruje się głównie na kwestiach związanych z organizacją wewnętrzną przedsiębiorstw oraz optymalizacją ich funkcjonowania w stosunkach z innymi podmiotami. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa karnego w tym karnego skarbowego oraz prawa cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem spraw rodzinnych zwłaszcza związanych z władzą rodzicielską, porwaniami rodzicielskimi.

Dowiedz się więcej

ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

Adwokat Adwokat Grodzisk Wielkopolski
Kancelaria prawna Adwokat Grodzisk Wielkopolski
Kancelaria adwokacka Adwokat Grodzisk Wielkopolski
Kancelaria prawna Adwokat Grodzisk Wielkopolski
Adwokat Grodzisk Wielkopolski