CEL NASZEJ PRAKTYKI ADWOKACKIEJ

Głównym celem naszej praktyki adwokackiej jest zapewnienie szybkiej i skutecznej pomocy prawnej zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym. Nasza kancelaria adwokacka zapewnia zastępstwo procesowe, a także pomoc pozasądową.

To co nas wyróżnia to świeże podejście i spojrzenie na kwestie prowadzenia biznesu. Rozumiemy potrzeby oraz wyzwania stojące przed nowoczesnymi przedsiębiorcami. Z tego względu zapewniamy stałą i kompleksową obsługę prawną, z uwzględnieniem specyfiki Państwa branży.

Klientom indywidualnym zapewniamy natomiast pomoc prawną, której celem jest możliwie najskuteczniejsza realizacja Państwa interesów prawnych zarówno na płaszczyźnie prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego, jak i karnego.

ADWOKACI

Adwokat Poznań Barłomiej Markiewicz

ADWOKAT BARTŁOMIEJ MARKIEWICZ

KANCELARIA ADWOKACKA BARTŁOMIEJ MARKIEWICZ

W swojej pracy zawodowej koncentruje się głównie na zagadnieniach związanych z organizacją i funkcjonowaniem przedsiębiorstw na wszystkich polach prowadzonej działalności gospodarczej. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie pomocy prawnej udzielanej w sprawach karnych, a także cywilnych ze szczególnym uwzględnieniem spraw rodzinnych i spadkowych.

Dowiedz się więcej
Adwokat Poznań Krzysztof Śpiewak

ADWOKAT KRZYSZTOF ŚPIEWAK

KANCELARIA ADWOKACKA KRZYSZTOF ŚPIEWAK

W swojej pracy zawodowej koncentruje się głównie na kwestiach związanych z organizacją wewnętrzną przedsiębiorstw oraz optymalizacją ich funkcjonowania w stosunkach z innymi podmiotami. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa karnego w tym karnego skarbowego oraz prawa cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem spraw rodzinnych zwłaszcza związanych z władzą rodzicielską, porwaniami rodzicielskimi.

Dowiedz się więcej
Kancelaria Adwokacka Bartosz Mroczyński

ADWOKAT BARTOSZ MROCZYŃSKI

KANCELARIA ADWOKACKA BARTOSZ MROCZYŃSKI

Jego praktyka obejmuje prowadzenie spraw cywilnych, rodzinnych i gospodarczych, a także kompleksową obsługę klientów biznesowych, ze szczególnym uwzględnieniem branży motoryzacyjnej i wydawniczej. Reprezentuje klientów w procesach przeciwko instytucjom finansowym oraz zakładom ubezpieczeń, a także w licznych postępowaniach karnych.

Dowiedz się więcej

MASZ PYTANIA? WĄTPLIWOŚCI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Dowiedz się więcej

SIEDZIBA KANCELARII ADWOKACKIEJ

Siedziba kancelarii adwokackiej znajduje się w Poznaniu, przy ul. św. Wojciech 10/7. Kancelaria posiada również swoje oddziały w Złotowie i Słupsku. Jednakże nie ograniczamy się w naszej działalności tylko do tych obszarów. Działamy również w pobliskich miejscowościach, takich jak Środa Wielkopolska, Swarzędz czy Grodzisk Wielkopolski, a także za granicą, o ile wymaga tego ochrona Państwa interesów.  Współpracujemy również blisko z Kancelarią Adwokacką adwokata Czarosława Leszczyńskiego, którego długoletnia praktyka i doświadczenie jest dla nas zawsze wsparciem w sytuacjach, które tego wymagają.

Stale pracujemy w języku polskim i angielskim. Niewątpliwie naszą specjalizacją jest pomoc prawna świadczona cudzoziemcom, w tym zagranicznym podmiotom gospodarczym.

Posiadamy wielu klientów m.in. z Obornik Wielkopolskich, Lubonia oraz Pobiedzisk. Klienci kancelarii cenią spore doświadczenie, profesjonalizm, zaangażowanie i wysoki standard pracy naszego zespołu, co pozwala budować długotrwałe i oparte na wzajemnym zaufaniu relacje.

ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

Adwokat Poznań - Krzysztof Śpiewak
Kancelaria adwokacka Poznań
Adwokat Poznań - Bartłomiej Markiewicz
Adwokaci Markiewicz Śpiewak
Adwokat Poznań
Każdą sprawę prowadzimy tak jak sami chcielibyśmy, aby nas obsłużono. Mamy świadomość tego, że kwestie, z którymi przychodzą Państwo do nas są dla Państwa najważniejsze i tak też je traktujemy.
Adwokat Bartłomiej Markiewicz
Żadnej sprawy nie można uznać za przegraną na początku. Wierzymy głęboko w powodzenie wszystkiego czego się podejmujemy. W odniesieniu do każdego przypadku działamy z pełnym zaangażowaniem i wiarą w końcowy sukces.
Adwokat Krzysztof Śpiewak

OSTATNIE AKTUALNOŚCI

  • Podział majątku po rozwodzie - o czym należy wiedzieć?

Podział majątku po rozwodzie – o czym należy wiedzieć?

7 lipca 2022|0 Comments

Jeśli chodzi o podział majątku wspólnego małżonków, jest to jedna z najbardziej skomplikowanych spraw, zarówno prawnie, jak i w rzeczywistym przebiegu. Podział majątku może zostać ustalony między małżonkami, czyli polubownie, lub może zostać rozstrzygnięty na drodze sądowej. Dowiedz się, co oznacza ustawowa wspólność majątkowa małżeńska.