ul. św. Wojciech 10/7, 61-749 Poznań   |   kontakt@smadwokaci.pl   |   tel. 602 853 470,   |   tel. 697 566 050   |   tel. 509 131 490
Loading...
O nas 2019-02-12T07:44:02+00:00

CEL NASZEJ PRAKTYKI ADWOKACKIEJ

Głównym celem naszej praktyki adwokackiej jest zapewnienie szybkiej i skutecznej pomocy prawnej zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym. Nasza kancelaria adwokacka zapewnia zastępstwo procesowe, a także pomoc pozasądową.

To co nas wyróżnia to świeże podejście i spojrzenie na kwestie prowadzenia biznesu. Rozumiemy potrzeby oraz wyzwania stojące przed nowoczesnymi przedsiębiorcami. Z tego względu zapewniamy stałą i kompleksową obsługę prawną, z uwzględnieniem specyfiki Państwa branży.

Klientom indywidualnym zapewniamy natomiast pomoc prawną, której celem jest możliwie najszybsze realizacja Państwa interesów prawnych zarówno na płaszczyźnie prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego, jak i karnego.

ADWOKACI

Adwokat Poznań Barłomiej Markiewicz

ADWOKAT BARTŁOMIEJ MARKIEWICZ

KANCELARIA ADWOKACKA BARTŁOMIEJ MARKIEWICZ

W swojej pracy zawodowej koncentruje się głównie na zagadnieniach związanych z organizacją i funkcjonowaniem przedsiębiorstw na wszystkich polach prowadzonej działalności gospodarczej. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie pomocy prawnej udzielanej w sprawach karnych, a także cywilnych ze szczególnym uwzględnieniem spraw rodzinnych i spadkowych.

Adwokat Poznań Krzysztof Śpiewak

ADWOKAT KRZYSZTOF ŚPIEWAK

KANCELARIA ADWOKACKA KRZYSZTOF ŚPIEWAK

W swojej pracy zawodowej koncentruje się głównie na kwestiach związanych z organizacją wewnętrzną przedsiębiorstw oraz optymalizacją ich funkcjonowania w stosunkach z innymi podmiotami. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa karnego w tym karnego skarbowego oraz prawa cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem spraw rodzinnych zwłaszcza związanych z władzą rodzicielską, porwaniami rodzicielskimi.

Adwokat Poznań Jakub Kalak

PRAWNIK JAKUB KALAK

Specjalista w zakresie prawa cywilnego oraz administracyjnego. Zajmuje się również sprawami karnymi o charakterze gospodarczym i skarbowym.

Zapewnia obsługę prawną podmiotom gospodarczym, opracowuje i nadzoruje ich procesy restrukturyzacyjne oraz wygasza działalność.

MASZ PYTANIA? WĄTPLIWOŚCI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

SIEDZIBA KANCELARII ADWOKACKIEJ

Siedziba kancelarii znajduje się w Poznaniu, przy ul. św. Wojciech 10/7. Kancelaria posiada również swoje oddziały w Złotowie i Słupsku. Jednakże nie ograniczamy się w naszej działalności tylko do Poznania, Słupska i Złotowa. Działamy na terenie całego kraju, a także za granicą o ile wymaga tego ochrona Państwa interesów. Współpracujemy również blisko z Kancelarią Adwokacką adwokata Czarosława Leszczyńskiego, którego długoletnia praktyka i doświadczenie jest dla nas zawsze wsparciem w sytuacjach, które tego wymagają.

Stale pracujemy w języku polskim i angielskim. Niewątpliwie naszą specjalizacją jest pomoc prawna świadczona cudzoziemcom, w tym zagranicznym podmiotom gospodarczym.

Klienci kancelarii cenią spore doświadczenie, profesjonalizm, zaangażowanie i wysoki standard pracy naszego zespołu, co pozwala budować długotrwałe i oparte na wzajemnym zaufaniu relacje.

ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

Adwokat Poznań - Krzysztof Śpiewak
Kancelaria adwokacka Poznań
Adwokat Poznań - Bartłomiej Markiewicz
Adwokaci Markiewicz Śpiewak
Adwokat Poznań
Każdą sprawę prowadzimy tak jak sami chcielibyśmy, aby nas obsłużono. Mamy świadomość tego, że kwestie, z którymi przychodzą Państwo do nas są dla Państwa najważniejsze i tak też je traktujemy.
Adwokat Bartłomiej Markiewicz
Żadnej sprawy nie można uznać za przegraną na początku. Wierzymy głęboko w powodzenie wszystkiego czego się podejmujemy. W odniesieniu do każdego przypadku działamy z pełnym zaangażowaniem i wiarą w końcowy sukces.
Adwokat Krzysztof Śpiewak

OSTATNIE AKTUALNOŚCI

Skutki reformy systemu oświaty w zakresie możliwości rozwiązywania z nauczycielami stosunku pracy przed rokiem szkolnym 2019/20

5 kwietnia 2019|0 komentarzy

            We wrześniu 2017 roku w życie weszła reforma systemu oświaty. Wprowadzono wówczas nową ustawę - Prawo oświatowe, która [...]

  • Brak wynagrodzenia

Pozwy zbiorowe w sprawie wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe przyjęte do rozpoznania w postępowaniu grupowym

5 kwietnia 2019|0 komentarzy

W ramach prowadzonej praktyki reprezentuję grupę nauczycieli, domagającą się od zatrudniających ją szkół z województwa wielkopolskiego zapłaty wynagrodzenia za [...]

  • Roszczenie ubezpieczonego wobec ubezpieczyciela o zwrot świadczenia spełnionego na rzecz pokrzywdzonego

Roszczenie ubezpieczonego wobec ubezpieczyciela o zwrot świadczenia spełnionego na rzecz pokrzywdzonego

21 grudnia 2018|0 komentarzy

Sprawca wypadku komunikacyjnego, wobec którego zastosowano środek karny polegający na obowiązku naprawienia szkody albo też orzeczono obowiązek wypłaty zadośćuczynienia [...]

  • alimenty, ściąganie alimentów, niealimentacja, ściganie niealimentacji, zwrot renty alimentacyjnej

Zmiany ułatwiające ściąganie alimentów

23 października 2017|0 komentarzy

W poprzednim artykule poruszyłem kwestię zmian legislacyjnych mających na celu ułatwienie ściągania alimentów. Poniżej chciałbym odnieść się do kwestii [...]