Kim jesteśmy?

Doświadczenie, profesjonalizm, zaangażowanie i wysoki standard pracy to podstawy naszej działalności.

Cel naszej praktyki adwokackiej

Głównym celem naszej praktyki adwokackiej jest zapewnienie szybkiej i skutecznej pomocy prawnej zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym. Nasza kancelaria adwokacka zapewnia zastępstwo procesowe, a także pomoc pozasądową.

To co nas wyróżnia to świeże podejście i spojrzenie na kwestie prowadzenia biznesu. Rozumiemy potrzeby oraz wyzwania stojące przed nowoczesnymi przedsiębiorcami. Z tego względu zapewniamy stałą i kompleksową obsługę prawną, z uwzględnieniem specyfiki Państwa branży.

Klientom indywidualnym zapewniamy natomiast pomoc prawną, której celem jest możliwie najskuteczniejsza realizacja Państwa interesów prawnych zarówno na płaszczyźnie prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego, jak i karnego.

Siedziba kancelarii adwokackiej

Siedziba kancelarii adwokackiej znajduje się w Poznaniu, przy ul. św. Wojciech 10/7. Kancelaria posiada również swoje oddziały w Złotowie i Słupsku. Jednakże nie ograniczamy się w naszej działalności tylko do tych obszarów. Działamy również w pobliskich miejscowościach, takich jak Środa Wielkopolska, Swarzędz czy Grodzisk Wielkopolski, a także za granicą, o ile wymaga tego ochrona Państwa interesów. Współpracujemy również blisko z Kancelarią Adwokacką adwokata Czarosława Leszczyńskiego, którego długoletnia praktyka i doświadczenie jest dla nas zawsze wsparciem w sytuacjach, które tego wymagają.

Stale pracujemy w języku polskim i angielskim. Niewątpliwie naszą specjalizacją jest pomoc prawna świadczona cudzoziemcom, w tym zagranicznym podmiotom gospodarczym.

Posiadamy wielu klientów m.in. z Obornik Wielkopolskich, Lubonia oraz Pobiedzisk. Klienci kancelarii cenią spore doświadczenie, profesjonalizm, zaangażowanie i wysoki standard pracy naszego zespołu, co pozwala budować długotrwałe i oparte na wzajemnym zaufaniu relacje.

Opinie naszych klientów

 • Jeden z najlepszych prawników w Poznaniu. Wszystkie kwestie prawne dotyczące między innymi spraw cywilnych, rodzinnych, majątkowych i dotyczących prawa spółek wyjaśniane na bieżąco w sposób zrozumiały i przejrzysty. Wiedza, zaangażowanie jak i umiejetność przewidywania efektów planowanych działań na najwyższym poziomie.
  Z pełnym przekonaniem, godny polecenia fachowiec.

 • Bardzo polecamy Mecenasa Markiewicza. Podjął się pomocy naszym przyjaciołom z Ukrainy, którzy mieli problem z kartą pobytu i nabyciem nieruchomości. Dzięki jego zaangażowaniu, a przede wszystkim spokojowi i chłodnemu myśleniu wszystko udało się załatwić!

 • Z całego serca polecam kancelarię Pana Krzysztofa. Pełen profesjonalizm, rzetelne i indywidualne podejście do sprawy. Bardzo dobry adwokat oraz negocjator. Bez zastanowienia powierzyłbym mu kolejną sprawę ;)

 • Zwrócenie się z naszą sprawą do Kancelarii Adwokackiej Mec. Bartosza Mroczyńskiego to był strzał w 10tkę. Wspaniały adwokat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu jak sprawnie został rozwiązany nasz problem dotyczący spraw cudzoziemców. Polecam z całego serca.
 • Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm. Widać ogrom wiedzy jaki pan Mecenas posiada oraz zaangażowanie. W każdej chwili mogłem zadzwonić do Pana Bartłomieja i za każdym razem zostałem wysłuchany i odpowiednio pokierowany. Sprawa karna rozwiązana pomyślnie (chociaż była dość skomplikowana ). Widzę bardzo dużą różnicę na tle innych prawników, z którymi miałem do czynienia. Na pewno w razie potrzeby tutaj wrócę.

 • Korzystam z usług kancelarii od kilku lat, głównie w kwestiach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej a także w sprawach cywilnych. Nigdy się nie zawiodłem. Kompetentni, fachowi i doświadczeni prawnicy – niczego nie trzeba więcej.

 • Pan Mecenas to w pełni profesjonalny i oddany sprawie adwokat . Pomimo iż sprawa nie zakończyła się dla mnie korzystnie , to widziałem pełne zaangażowanie , wnikliwe analizowanie i profesjonalne podejście do mandanta. Mam dość duże doświadczenie w obcowaniu z adwokatami i z czystym sumieniem polecam Kancelarię Mecenasa Mroczyńskiego .

 • Polecam mecenasa Markiewicza. Konkretny i zaangażowany. Prowadził mi wraz z mecenasem Śpiewakiem trzy sprawy z czego dwie wygraliśmy a w trzeciej, która od początku wydawała się przegrana wynegocjował korzystną dla mnie ugodę.

 • Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Bartłomieja Markiewicza, będąc Ja w Anglii Pan Bartłomiej bez problemu i szybko załatwił moje dwie sprawy karne,i dlatego dziś 23/12/2021 mogę być z najbliższymi na święta! Jestem szczęśliwy i dziękuję za fachure i dobrą pracę Pana Bartłomieja Markiewicza.

 • Przeszedłem wiele spraw sądowych i jest to jedyny ze znanych mi adwokatów , który jeśli sprawa nie ma szans powodzenia, powie to wprost i nie będzie próbować wyciągać kasy. Pełen profesjonalizm. Polecam pana Krzysztofa.

Szukasz pomocy adwokackiej?

Skontaktuj się z nami już teraz i umów się na spotkanie.

kontakt@smadwokaci.pl
·   Pon – Pt 09:00-17:00
Bartłomiej Markiewicz: 697 566 050
Bartosz Mroczyński: 660 952 311
Krzysztof Śpiewak: 602 853 470