ul. św. Wojciech 10/5, 61-749 Poznań   |   kontakt@smadwokaci.pl   |   tel. 602 853 470, 697 566 050
Loading...
O nas 2018-01-30T09:05:36+00:00

CEL NASZEJ PRAKTYKI ADWOKACKIEJ

Głównym celem naszej praktyki adwokackiej jest zapewnienie szybkiej i skutecznej pomocy prawnej zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym. Nasza kancelaria adwokacka zapewnia zastępstwo procesowe, a także pomoc pozasądową.

To co nas wyróżnia to świeże podejście i spojrzenie na kwestie prowadzenia biznesu. Rozumiemy potrzeby oraz wyzwania stojące przed nowoczesnymi przedsiębiorcami. Z tego względu zapewniamy stałą i kompleksową obsługę prawną, z uwzględnieniem specyfiki Państwa branży.

Klientom indywidualnym zapewniamy natomiast pomoc prawną, której celem jest możliwie najszybsze realizacja Państwa interesów prawnych zarówno na płaszczyźnie prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego, jak i karnego.

ADWOKACI

Adwokat Poznań Barłomiej Markiewicz

ADWOKAT BARTŁOMIEJ MARKIEWICZ

KANCELARIA ADWOKACKA BARTŁOMIEJ MARKIEWICZ

W swojej pracy zawodowej koncentruje się głównie na zagadnieniach związanych z organizacją i funkcjonowaniem przedsiębiorstw na wszystkich polach prowadzonej działalności gospodarczej. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie pomocy prawnej udzielanej w sprawach karnych, a także cywilnych ze szczególnym uwzględnieniem spraw rodzinnych i spadkowych.

Adwokat Poznań Krzysztof Śpiewak

ADWOKAT KRZYSZTOF ŚPIEWAK

KANCELARIA ADWOKACKA KRZYSZTOF ŚPIEWAK

W swojej pracy zawodowej koncentruje się głównie na kwestiach związanych z organizacją wewnętrzną przedsiębiorstw oraz optymalizacją ich funkcjonowania w stosunkach z innymi podmiotami. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa karnego w tym karnego skarbowego oraz prawa cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem spraw rodzinnych zwłaszcza związanych z władzą rodzicielską, porwaniami rodzicielskimi.

Adwokat Czarosław Leszczyński

ADWOKAT CZAROSŁAW LESZCZYŃSKI

KANCELARIA ADWOKACKA CZAROSŁAW LESZCZYŃSKI

Zarówno klientom indywidualnym jak i podmiotom gospodarczym służy przede wszystkim: poradami i opiniami prawnymi, opracowywaniem projektów aktów prawnych, reprezentowaniem ich przed sądami, urzędami oraz organami administracji publicznej.

Posiada długoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w okresie pracy na stanowisku prokuratora, a następnie jako adwokat w Międzyrzeczu i Poznaniu.

APLIKANCI

Zuzanna Michalska

ZUZANNA MICHALSKA

KANCELARIA ADWOKACKA CZAROSŁAW LESZCZYŃSKI

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie odbywa aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. W swojej pracy zawodowej koncentruje się głównie na zagadnieniach związanych z prawem karnym oraz prawem imigracyjnym i legalizacją pobytu cudzoziemców w RP. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie pomocy prawnej udzielanej w sprawach karnych, a także cywilnych ze szczególnym uwzględnieniem spraw rodzinnych i spadkowych.

Ze względu na prywatne zainteresowania zajmuje się sprawami z zakresu międzynarodowego prawa i postępowania karnego i prawem turystycznym.

Prywatnie pasjonatka pływania i podróży.

MASZ PYTANIA? WĄTPLIWOŚCI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

SIEDZIBA KANCELARII ADWOKACKIEJ

Siedziba kancelarii znajduje się w Poznaniu, przy ul. św. Wojciech 10/5. Kancelaria posiada również swoje oddziały w Złotowie i Słupsku. Jednakże nie ograniczamy się w naszej działalności tylko do Poznania, Słupska i Złotowa. Działamy na terenie całego kraju, a także za granicą o ile wymaga tego ochrona Państwa interesów. Współpracujemy również blisko z Kancelarią Adwokacką adwokata Czarosława Leszczyńskiego, którego długoletnia praktyka i doświadczenie jest dla nas zawsze wsparciem w sytuacjach, które tego wymagają.

Stale pracujemy w języku polskim i angielskim. Niewątpliwie naszą specjalizacją jest pomoc prawna świadczona cudzoziemcom, w tym zagranicznym podmiotom gospodarczym.

Klienci kancelarii cenią spore doświadczenie, profesjonalizm, zaangażowanie i wysoki standard pracy naszego zespołu, co pozwala budować długotrwałe i oparte na wzajemnym zaufaniu relacje.

ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

Adwokat Poznań - Krzysztof Śpiewak
Kancelaria adwokacka Poznań
Adwokat Poznań - Bartłomiej Markiewicz
Adwokaci Markiewicz Śpiewak
Adwokat Poznań
Każdą sprawę prowadzimy tak jak sami chcielibyśmy, aby nas obsłużono. Mamy świadomość tego, że kwestie, z którymi przychodzą Państwo do nas są dla Państwa najważniejsze i tak też je traktujemy.
Adwokat Bartłomiej Markiewicz
Żadnej sprawy nie można uznać za przegraną na początku. Wierzymy głęboko w powodzenie wszystkiego czego się podejmujemy. W odniesieniu do każdego przypadku działamy z pełnym zaangażowaniem i wiarą w końcowy sukces.
Adwokat Krzysztof Śpiewak

OSTATNIE AKTUALNOŚCI

  • alimenty, ściąganie alimentów, niealimentacja, ściganie niealimentacji, zwrot renty alimentacyjnej

Zmiany ułatwiające ściąganie alimentów

23 października 2017|0 komentarzy

W poprzednim artykule poruszyłem kwestię zmian legislacyjnych mających na celu ułatwienie ściągania alimentów. Poniżej chciałbym odnieść się do kwestii [...]

  • Odzyskiwanie alimentów

Jak skutecznie odzyskiwać alimenty?  

16 października 2017|0 komentarzy

Problem niealimentacji jest nie tylko problemem prawnym, ale przede wszystkim problemem społecznym. Dotychczasowe rozwiązania legislacyjne w dużej mierze były [...]

  • Jak pozwać bank?

W jaki sposób obliczyć wartość nadpłaconych rat kredytu frankowego?

18 lipca 2017|0 komentarzy

W przypadku pozwów frankowych dość duży problem stwarza konieczność określenia dochodzonej kwoty z tytułu nadpłaconych rat kredytu lub zawyżonej [...]

  • Jak pozwać bank za udzielony kredyt frankowy

Na jakiej podstawie można pozywać bank za udzielony kredyt frankowy?

29 czerwca 2017|0 komentarzy

Coraz częściej pojawiają się informację o wygranych frankowiczów w sporach z bankami. Trudno jeszcze mówić o jakiejś jednej linii [...]