Prawnik Jakub Kalak

Współpracuje z klientami na terenie Poznania i jego okolic, a także na terenie południowej Wielkopolski, w szczególności w powiatach krotoszyńskim, jarocińskim, pleszewskim i ostrowskim. Zapewniam również możliwość udzielenia porad prawnych przez telefon lub online.

Adwokat Poznań Jakub Kalak

Specjalista w zakresie prawa cywilnego oraz administracyjnego. Zajmuje się również sprawami karnymi o charakterze gospodarczym i skarbowym. Zapewnia obsługę prawną podmiotom gospodarczym, opracowuje i nadzoruje ich procesy restrukturyzacyjne oraz wygasza działalność. Brał udział w kompleksowej obsłudze jednostek samorządu terytorialnego oraz spółek komunalnych. Niemała część jego pracy zawodowej skupia się na praktyce procesowej. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe zdobywał przede wszystkim w poznańskich kancelariach prawnych i podatkowych, w PZU S.A. oraz w jednej z największych polskich kancelarii brokerów ubezpieczeniowych.

Doktorant w Zakładzie Postępowania Cywilnego Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. Odbył też stypendium naukowe na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Zurychu. Prelegent oraz uczestnik licznych konferencji naukowych z zakresu prawa cywilnego, w szczególności procedury cywilnej. Autor ponad 20 publikacji z zakresu procedury cywilnej, prawa rzeczowego, prawa zobowiązań oraz prawa ubezpieczeń gospodarczych. W pracy naukowej skupia się jednak przede wszystkim na zagadnieniach postępowania dowodowego w sprawach cywilnych, pozasądowych metodach rozwiązywania sporów oraz sądowym postępowaniu egzekucyjnym.

MASZ PYTANIA? WĄTPLIWOŚCI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

OSTATNIE AKTUALNOŚCI