Kancelaria Adwokacka Bartosz Mroczyński

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz politologii na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej od 2014 roku.

Zdobywał doświadczenie w renomowanych poznańskich kancelariach. Posiada wieloletnią praktykę w obsłudze zarówno klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw, jak i klientów korporacyjnych.

Jego praktyka obejmuje prowadzenie spraw cywilnych, rodzinnych i gospodarczych, a także kompleksową obsługę klientów biznesowych, ze szczególnym uwzględnieniem branży motoryzacyjnej i wydawniczej. Reprezentuje klientów w procesach przeciwko instytucjom finansowym oraz zakładom ubezpieczeń, a także w licznych postępowaniach karnych.

Włada biegle językiem angielskim (znajomość języka angielskiego prawniczego udokumentowana certyfikatem Test of Legal English Skills (TOLES) Higher).

Prywatnie interesuje się turystyką górską i kulturą Azji.

MASZ PYTANIA? WĄTPLIWOŚCI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Dowiedz się więcej

OSTATNIE AKTUALNOŚCI

  • Podział majątku po rozwodzie - o czym należy wiedzieć?

Podział majątku po rozwodzie – o czym należy wiedzieć?

7 lipca 2022|0 Comments

Jeśli chodzi o podział majątku wspólnego małżonków, jest to jedna z najbardziej skomplikowanych spraw, zarówno prawnie, jak i w rzeczywistym przebiegu. Podział majątku może zostać ustalony między małżonkami, czyli polubownie, lub może zostać rozstrzygnięty na drodze sądowej. Dowiedz się, co oznacza ustawowa wspólność majątkowa małżeńska.